CATERİNG KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

CATERİNG KOKTEYL ORGANİZASYONLARI


Kurumsal Kokteyl ve Catering organizasyonlarınızda şirket kokteylleri, gala yemekleri, piknik catering, açılış kokteylleri ve diğer çeşitli organizasyonlarda en güvenilir ve lezzetli ürünlerimiz ile yanınızdayız.

Catering Kokteyl hizmetlerimizde tüm organizasyonlarınızda profesyonel ve güler yüzlü personel kadromuz ile, yiyecek ve içecek alanında sınırsız ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz. 

Lüx organizasyon olarak önceliğimiz; temizlik, lezzet ve müşteri memnuniyetinin sağlanması ilk misyonumuzdur. Yaratıcılığı, farklılığı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile organizasyonlarınızı özel bir hale getirmekten memnuniyet duyarız.

Vip Araç KiralamaŞoförlü araç kiralama servisimiz misafirlerinize toplantılarına, gün içinde veya akşam randevularına konforlu bir şekilde ve tam vaktinde gidebilmeleri için, İngilizce bilen tecrübeli dinamik şoförlerimiz eşliğinde vip veya sedan araçlarımızdan SUV jeep araçlara kadar geniş seçenekler sunuyoruz.

Ankarada Oto Kiralama konularında, Gruplar için büyük boy araçlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile beraber özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile iletişimizi sağlamak için bulunuyorlar.

CATERİNG KOKTEYL ORGANİZASYONLARI